UseTool

UseTool 2

UseTool łączy przelicznik jednostek i kalkulator w jednej aplikacji i pozwala zmienić interfejs według własnego uznania.

UseTool łączy przelicznik jednostek i kalkulator w jednej aplikacji i pozwala zmienić interfejs według własnego uznania.

UseTool łączy przelicznik jednostek i kalkulator w jednej aplikacji i pozwala zmienić interfejs według własnego uznania. Staraliśmy się zebrać w jednej aplikacji najczęściej zamieniane jednostki takie, jak: kursy walut, temperatura, długość, powierzchania, moc, czas, objętość, masa, kąty, prędkości, dane, ciśnienie, przepływ, światłość, siła, itp. oraz kilka innych nie mniej przydatnych i praktycznych: zużycie paliwa, jednostki potrzebne w kuchni, jednostki projektowe i inne, specyficzne miary. To wszystko w jednym programie, dla Twojej wygody, aby nie trzeba było szukać różnych aplikacji do różnych przeliczeń.

Zalety:

- integracja przelicznika i kalkulatora w jednej, zwartej aplikacji,

- ustawienie interfejsu wg własnego uznania (kolor, czcionka, tło),

- zapisywanie ustawień przelicznika i całej historii obliczeń,

- popularne i specyficzne wartości i jednostki,

- aplikacja z odpowiednim interfejsem dla urządzeń 7" i 10".

Sprawdź i daj znać, jakie masz wrażenia z użytkowania. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by rozwijać i projektować aplikację tak, jak tego potrzebujesz!

Like us on Facebook: https://www.facebook.com/corewillsoft

Plus us on Google+: https://plus.google.com/+CoreWillSoftTeam

Follow us on Twitter: https://twitter.com/CoreWillSoft

Learn more: http://www.usetool-app.com

Get in touch: corewillsoft@gmail.com

Opinie użytkowników o UseTool